Sağlık Bakanımız Sn. Mehmet Müezzinoğlu Expomed Fuarında Standımızı Ziyaret Etti

Sağlık Bakanımız Sn. Mehmet Müezzinoğlu Expomed Fuarının İlk Gününde Standımızı Ziyaret Ederek Ürünlerimiz ve Firmalarımız Hakkında Yönetim Kurulu Üyelerimizden Bilgiler Aldı. 

Devamı

Markaların Değeri Sahip Oldukları Güç İle Ölçülür

" Bir ülkenin küresel marka sayısının artması, o ülkenin itibarının artmasıyla doğru orantılıdır" diyen Gökler A.Ş. Genel Müdürü ve CEO' su Göksel Aras, Türkiye' nin markalaşma sürecini mercek altına aldı. 

Devamı

Gökler A.Ş. Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Arasında

 Gökler A.Ş. OFİSLINE NITROCARE Başarılarına bir yenisini daha ekledi.

 

“Büyüyen her şirket Türkiye’nin geleceğine yatırımdır.”

 

Devamı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'ınca düzenlenen SİVAS'A DEĞER KATANLAR ödül töreninde 'Vergi Rekortmenliği ve İhracat Rekortmenliği' alanlarında, toplamda 6 adet ödüle layık görülmenin gururunu yaşıyoruz.

 Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'ınca düzenlenen ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ ile Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent TÜFENKCİ'nin katılımlarıyla gerçekleştirilen "SİVAS'A DEĞER KATANLAR" ödül töreninde, GÖKLER A.Ş. VE OFİSLINE A.

Devamı

ARAB HEALTH 2018

Ortadoğu, Asya ve Afrika'nın bölgesel en büyük fuarı olan ARABHEALTH / DUBAI 2018’de ziyaretçilerden yoğun ilgi gören firmamız birçok önemli projenin anlaşmasını imzalamıştır. Standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize teşekkür

Devamı

MEDICA 2018

Standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

ARAP HEALTH 2019

 Ortadoğu, Asya ve Afrika'nın bölgesel en büyük fuarı olan ARABHEALTH / DUBAI 2019'da yeni ürünlerimiz ile firmamız yoğun ilgi görmüştür. Devamı